Oferta

Pomoc drogowa

W ramach Naszej oferty zapewniamy wszystkim poszkodowanym w wypadku lub kolizji 24 godzinną pomoc drogową na koszt firmy ubezpieczeniowej sprawcy.

Oferujemy holowanie na rachunek, który zwróci Państwu ubezpieczyciel sprawcy wypadku lub bezgotówkowo, a my w państwa imieniu zwrócimy się do Towarzystwa Ubezpieczeniowego.

Posiadamy profesjonalne pojazdy pomocy drogowej oraz wykwalifikowaną załogę, która sprawnie i bezpiecznie odwiezie Państwa pojazd do wskazanego warsztatu lub poleconego przez Nas albo w każde inne wybrane miejsce.

Współpracujemy z ponad 30 wysoko wyspecjalizowanymi warsztatami, autoryzowanymi i niezależnymi serwisami na terenie Olsztyna i okolic. Dodatkowo możemy zaproponować Państwu naprawę samochodu bezgotówkowo.

Zapewniamy kompleksową obsługę, jeśli klient wraz ze zgłoszeniem wypadku poprosi o holowanie oraz auto zastępcze podstawimy je na miejsce kolizji, a wszystkie formalności załatwimy w 15 minut, aby dalej można było kontynuować podróż.

Uprzejma i fachowa pomoc na drodze to nie tylko zabezpieczenie miejsca wypadku i pojazdu, ale również troska o klienta i najlepiej dopasowana opcja naprawy pojazdu.

ZADZWOŃ

605-200-152

lub

690-000-450